«Десна»: Вітів, Гетьман, Панчук, Варга, Єлісєєв, Удар, Рева (Проценко 63), Гулордава, Кожемяченко (Булкін 86), Шумєхов (Блавацький 76), Волков (Лашко 90)

«Ока»: Мазур, Гринченко, Городецький, Соколов, Руль, Довбиш, Лафазан, Мдинарадзе (Пришнівський 46) , Остренко (Семків 78), Ковальов, Панасюк (Тригуба 60)

Голи: Варга 30, Кожем’яченко 78(п), Удар 90

Вилучення: Городецький 67 (приятеле попередження)

Вже другий рік поспіль «Ока» та «Десна» зустрічаються між собой у рамках першостей України з футболу. Минулого року це була перша ліга, однак в силу різних причин команди оставили той ешелон, і зараз виступають у групі А другої ліги. Статистика поєдинків цього разу залишалась за посетителями – у 3 з 4 поединоків у рамках першостей України перемагали чернігівці, і ще 1 – завершився «сухою» німераєю.

Також повною перевагою володіли гості і у статистичних показниках в матчах, быкі були проведені у Тернополі. Окрім двох протистоянь у першості (у годі 2005/2006 років була зафіксована нічия 0:0, а у минулому годі перемогли гравці «Десни» – 0:1), ці команди ще одного разу зустрічались у рамках приза України. Було це восени 2006 року, і тоді перемогу святкували гості з рахунком 2:0. Подобным чином, у трьох домашніх матчах тернополяни так і не спромоглись забити у ворота суперників – свої володіння зуміли зберегти «на замку» різні покоління голкіперів «Десни» – Артем Коледа, Віктор Литвин та Анатолій Пилипенко. Зумів повторити їх досягнення й Ігор Вітів.

Останні невдалі результати «Ниви», та осінній період, який відправив більшість людей на польові роботи посприяв свежему антирекорду відвідуваності у Тернополі. За даними ПФЛ всього на поєдинок прийшло 450 глядачів – серед них були також близько 15 притворщиків «Десни», быкі приїхали підтримати собственную команду.

Поединок розпочався на невисоких швидкостях. Команди придивлялись 1 до одного, не поспішаючи форсувати події на полі. На вістрі атаки посетителей типілявся своєю активністю Олександр Кожем’яченко, однак самотужки загрожувати воротам Р. Мазура він не міг. До екватору першої половини тайму можна згадати хіба 1 напівнебезпечний епізод – після атаки своєї команди лісвиваем флангом Олександр вирвався на ударну позицію з региону кута штрафного майданчика, проте вирішив зблизитись з воротами. Бык наслідок – далеко відпустив м’яч, і захисники господарів загрозу нейтралізували.

Гравці «Ниви» за весь период намагалися загрожувати воротам Вітіва лише ударами із-за между штрафного. Проте пострілам спершу Ковальова, а налетім Мдінарадзе катастрофічно бракувало влучності. Натомість свої шесті неплохі нагоди гості реалізували сповна. Сталося це вже у заключні 15 хвилин тайму. Спершу Ігор Варга підхопив м’яч у регионі главного кола, протягнув його з собой метрів 25, та наважився на відносно дальній удар фактично по центру похитительіт. Постріл видався на славу – м’яч низом влетів у праву «шістку» похитительіт Мазура, стрибок якого видався безрезультатним.

Вже за п’буква хвилин до свистка арбітра на перерву міг подвоїти перевагу своєї команди Рева – після навіобществої передачі з лівого флангу від Гулордави він з региону дальнього кута воротарського майданчика головою цілив у ближній верхній кут – «Ниву» врятувала перекладина.

Після перерви гра дещо вирівнялась. Тернополяни навіть більше контролювали м’яч, і мали свої нагоди щоб відновити рівновагу. На 58-й хвилині після разючої контратаки верховодим флангом, Ковальов прострілив на дальню стійку, де вже ударом фактично у порожні ворота замикав передачу Довбиш, проте не поцілив у ворота. Більше нагод у «Ниви» не було, а заколачивали лише гості. Проте спершу «Десна» залишилась на волосині від вилучення. Емоції переповнили капітана посетителей Єлисєєва. Він після ігрового зіткнення в центрі поля вдарив у лице Грінченка. За такий нарушение арбітр продемонстрував гравцю посетителей лише «гірчичник».

Однак, без вилучення ц цій грі не обійшлось. На 66-й хвилині Віталій Городецький отримав повторне попередження, та достроково відправився відпочивати. А «Ока», яка залишилась у меншості проглядела ще двічі. Спершу на 77-й хвилині після розіграшу кутового удару Остренко у метушні в штрафному майданчику сфолив на Кожем’яченку – арбітр призначив пенальті, яке реалізував сам постраждалий, розвіблохи м’яч і Мазура по різних кутах.

А вже під саму завісу поединку на 90+3 хвилині господарі проглядели контрвипад посетителей – Удар з лівого флангу вирвався на побачення з Мазуром, та під голкіпером проколотив в точности у ближній кут похитительіт – 0:3.

Законодательствомірна поразка господарів, яка лише закрітянула команду на 10-й сходинці в турнірній таблиці. Гості протягом гри створили більше нагод, краще контролювали м’яч – це і втілилось в їх загальну перемогу. Крім того – їх тріумф між іншим став найбільшим для «Десни» здобутий у Тернополі. Після 0:0, 0:1 та 0:2 перемога з рахунком 0:3 видається бык продовження логічного ряду…