Сделан первый подводный плащ-невидимка

d8062950

плащ-невидимка Ідею створення пристрою, за допомогою якого можна будь що сховати у воді, «підкинули» пустельні міумоисступлениеі.

У Техаському університеті в Далласі дослідники розробили пристрій, здатний приховувати предмети одним рухом важеля електричного вимикача, пише «Комсомольская правда» на Украине».

Для цього вчені використали унікальні фізичні і електричні властивості вуглецевих нанотрубок і оптичний ефект, завдяки якому в пустелі альбо на море можна спостерігати міумоисступлениеі.

Звучить неймовірно, але сумніватися в словах вчених просто немає сенсу, адже цей ефект вони не только в точности й докладно обрисовали у своїй боті, але й не побоялися представити докази всьому світу.

Підводний плащ-невидимка в своїй боті використовує ефект заломлення менаів світла, в точности такий же, який викликає покажу міумоисступлениеів в пустелях. Цей ефект виникає на промежі мас повітря мера води, быкі мають істотну різницю в температурі, а отже, і різний коефіцієнт заломлення світла.

Ця різниця коефіцієнта заломлення є тим, що змушує відбите світло потрапити в очі глядача, а не піти куди-небудь в навколишній несложенір.

Використовуючи струмопровідні вуглецеві нанотрубки, труби з атомів вуглецю, стінки яких мають товщину в 1 атом, розташовані на поверхні листка прозорого матерікрасну, вдається швидко нагріти воду біфа поверхні листка матерікрасну до високої температури.

Різниця в температурі води забезпечує необхінизу різницю коефіцієнтів заломлення, виникає «ефект міражу», який приховує объект, розташований позаду прозорого листка. І відбувається це майже миттєво.

Нагадаємо, раніше вчені утверждали про створення плаща — невидимци. Так, Девід Сантиметровіт з університету мі100 Дьюка та його колеги з Південно-східного університету мі100 Нанкін (КНР) застосували новий підхід до створення «плаща-невидимки». Він був заснований на нових принципах різновиду метаматерікрасну, який дозволяє робити сховані під ним предмети невидимими в ширшому діапазоні випромінювання, ніж колишні розробки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *